Ahmet Nur Çebi istifa edeceği iddialarını yalanladı: Sonuna kadar buradayım

Tribünlerin istifaya çağırdığı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında görevinin başında olduğunu ifade etti. Çebi yaptığı açıklamada, “onuna kadar buradayım. Beşiktaş kongresi ‘İşin bitti’ demeden gitmem. Taraftarla sorunum yok.” dedi.

“ONLARIN MUTLU OLMASI İÇİN HER ŞEYİ YAPTIM”

Çebi yaptığı açıklamada, “Sonuna kadar buradayım. Beşiktaş kongresi ‘İşin bitti’ demeden gitmem. Taraftarla sorunum yok. Birileri, tribünde bazılarını bağırtıyor. Canı gönülden bağırana lafım yok. Ama maç sonu bağırın. Takımı etkilemeyin. Taraftarlardan bunu rica ediyorum. Onların mutlu olması için her şeyi yaptım ve yapacağım.” ifadelerini kullandı.

“AİLEMLE SON 1 AYDA 10 KEZ GÖRÜŞMEDİM”

Ahmet Nur Çebi ayrıca, “İşimin başındayım. Çalışanlarım tarafından hırpalandım. 4 kez Covid geçirdim. Sağlık sorunlarım var. Ailemle son 1 ayda 10 kez görüşmedim. Kendi mesleklerini bile icra etmekten aciz keşiler bize karşı yorumlar yapıyorlar. Saygısız ifadeler… Benim buradan gitmemle alakalı algı için oradan takipçi çıkarmaya çalışıyorlar. “Ahmet Bey büyük başkan” deseler, onlar da öyle konuşacak.” dedi.

“ART NİYETLİ İNSANLARA PABUÇ BIRAKMAYACAĞIZ”

En zor dönemde takımın başına geldiğini belirten Çebi, “Elektrikleri sönmüş, personel darmadağın, haciz icra dosyaları… Bugün günübirlik her borcunun anından ödendiği, onurlu, gururlu bir Beşiktaş yaratmak istiyorum. Beşiktaş için kellemi de vereceğim! Hırsızlara, arsızlara ve art niyetli insanlara pabuç bırakmayacağız. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı arayıp tahrik ediyorlar.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x