Roberto Carlos, Kendisi Hakkında Yalan Haberler Çıkaranlara Türkçe Paylaşım Yaparak Tepki Gösterdi

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beki olarak kabul edilen Roberto Carlos, Fenerbahçe – Galatasaray rekabetiyle ilgili söylediği iddia edilen sözleri alıntılayarak isyan etti. Sosyal medya hesabından duruma açıklık getiren Roberto Carlos, daha sonra verdiği röportajla Fenerbahçe’ye başarılar diledi.

Ülkemizde futbolcu olarak Fenerbahçe forması giyen ve Sivasspor’da teknik direktörlük görevi üstlenen Roberto Carlos, kendisinin söylediği iddia edilen sözlere açıklık getirdi.

Roberto Carlos’un, “Tepki alabilirim ama bir zamanlar yapılırdı bu karşılaştırma. Son 10 yıldır Galatasaray lehine rekabetin bittiğini söyleyebilirim.” şeklinde söylediği iddia edilen sözler Brezilyalı yıldızı sinirlendirdi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Carlos, böyle bir şey söylemediğini belirtti.

Roberto Carlos, “Bunu Fenerbahçe’yi sevmeyen bir gazeteci yazmış olmalı” diyerek yalan haberlere tepki gösterdi.

Fanatik’e konuşan Carlos, hiçbir yerde böyle bir şey söylemediğini ve Fenerbahçe’nin bu sezon şampiyon olacağını belirtti.

Roberto Carlos, “Hiçbir yere böyle bir açıklama yapmadım. Ayrıca ben Fenerbahçeliyim ve her zaman onların başarılı olmasını isterim. Lütfen bu tip haberlere kimse itibar etmesin. Umarım ligdeki şampiyonluk özlemi de bu sezon sona erecek” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x