Mike Tyson Jake Paul maçı ne zaman? Ertelenen maçın tarihi belli oldu

Mike Tyson Jake Paul maçı dövüş sporu tutkunlarının gündeminden düşmüyor. Eski bir boksör olan YouTuber Jake Paul, bu yaz boksun gelmiş geçmiş en iyi dövüşçülerinden biri olan dünya şampiyonu Mike Tyson’la karşı karşıya geleceğini açıklamıştı. Kariyeri boyunca 44 rakibini nakavt eden Mike Tyson, son olarak 2020’de boks efsanesi Roy Jones’a karşı resmi olmayan bir beraberlikle sonuçlanan maçla ringlere geri dönmüştü. Ancak Mike Tyson Jake Paul maçının tarihi değişti. Peki, Mike Tyson Jake Paul maçı ne zaman? İşte, karşılaşmanın kuralları hakkında detaylı bilgiler

MİKE TYSON JAKE PAUL MAÇI NE ZAMAN?

Karşılaşmanın 20 Temmuz 2024’te Arlington, Teksas’taki AT &T Stadyumu’nda yapılması planlanıyordu. Ancak Mike Tyson’ın antrenman yapamadığı ve maçın ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Tyson konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Destekleri ve anlayışları için dünya çapındaki tüm hayranlarıma teşekkür etmek istiyorum. Ne yazık ki ülserimin şiddetlenmesi nedeniyle doktorum bana dinlenmem ve iyileşmem için antrenmanlarımı birkaç hafta hafifletmem tavsiyesinde bulundu.”

Efsane isim, “Vücudum genel olarak 1990’lardan bu yana olduğundan daha iyi durumda ve yakında tam antrenman programıma geri döneceğim. Jake Paul, bu sana biraz zaman kazandırmış olabilir ama sonunda yine de nakavt olacaksın ve boksun tamamen dışında kalacaksın. Herkese teşekkür ediyorum ve bu yılın sonlarında unutulmaz bir performans sergilemek için sabırsızlanıyorum” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Mike Tyson ile Jake Paul, 15 Kasım 2024 tarihinde Teksas’taki AT&T Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

NETFLİX ÜZERİNDEN YAYINLANACAK

Mike Tyson ve Jake Paul’un mücadelesi, Netflix üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

MİKE TYSON JAKE PAUL MAÇI KURALLARI NELER?

Profesyonel bir karşılaşma olarak onaylanan maçın sonucu, resmi kayıtlara geçecek.

Nakavtlar serbest olacak ve koruma kaskı olmayacak.

2 dakikalık sekiz raunttan yapılacak dövüş, 14 onsluk eldivenlerle yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x